Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #775194

hát a brexit napján vettem egy kis commerzbankot, de ott már teljesült a minusz 10%.

Meg nyittattam egy céges számlát náluk, azóta szenvednek...