Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #775048

4IG elkezdett száguldani brexites eladásom hatására.

Hihetetlen... 5 éve tartom ezt a papírt, a legrégebbi részvény amiben be vagyok ragadva.

Erre 4 nappal a Rally előtt kidobok belőle. Még jó, hogy nem a teljes csomagot...