Re: nincs cím
matgab Előzmény: #7750484IG elkezdett száguldani brexites eladásom hatására.
Hihetetlen... 5 éve tartom ezt a papírt, a legrégebbi részvény amiben be vagyok ragadva.
Erre 4 nappal a Rally előtt kidobok belőle. Még jó, hogy nem a teljes csomagot...