Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#722377 rbbj11 Előzmény: #722359

en bekesen tartom, idönk van

megjätszotta vki dreamworks-öt? sztem igen könnyü trade volt TA és funda alapján is, mär nagyon szép hozamom van rajta 2 nap alatt! 20-rol 21,38 eleg kiräly

Re: nincs cím

#722356 rbbj11 Előzmény: #722336

Porsche Thyssenkrupp és VW: jo cegek, de tulvettek sztem, és nagyon fontos, h. ciklikus rv-k, amik a ciklusuk vegen tartanak szerintem. Ha szertinted meg kitart az autoipar konjukra es a fogyasztäsi javak pozitiv ciklusa, akkor vehetöek.

Hella valoban szep, bär itt mär sztem ö is tulertekelt

Re: nincs cím

#722355 rbbj11 Előzmény: #722334

bbry-röl reg volt szo

en sävkereskedésra tartom jonak: csak nagyon olcson keveset venni belöle, sävtetön eladni. Sztem a ceg a vegnapjait eli, ezert max spekära jo

Re: nincs cím

#722350 Koffein Előzmény: #722347

ha nem lenne negatív a hangulat, akkor menne jobban is. kérdés, hogy 16 magasságában bírja.e tartani magát.

Re: nincs cím

#722338 Bendeguz Előzmény: #722333

Ezt akkor most en koszonom szepen az erintetteknek, Koffein, Rbbj! A technikaja is eros, de ha ti nem vagytok, nem nezek ra :)

Re: nincs cím

#722336 matgab Előzmény: #722334

A Hella meg közben már 50%-ot hozott volna, lassan eléri a 45 EUR-t...

a Grandvision viszont végre elérte a Beker áramat...

Porsche Thyssenkrupp és VW-vel szemezgetek, mi a véleményetek?

A Rank rogress pedig egész szépen kezd megindulni, remélem most már tényleg felmegy 8 zloty-ra ahogy számítottam, amikor megvettem...

Re: nincs cím

#722334 Greeny Előzmény: #722333

Szép lesz ez. mondjuk közel 1 hónapja vok benne, és eddig nem nagyon mozgott :) most igen, és tetszik az irány.

BBRY-ről mi a vélemény? Ha már írtad ezt is korábban akkor sry (vmiért vonz a tel szektor, nokia, alcatel, apple)

Re: nincs cím

#722318 matgab Előzmény: #722311

nem értem ezt a kva seadrill-t.. Tegnap az olaj kemény pluszban volt és a drill felment 0,6%-ot.

Most meg -0,25-ben van az olaj, ez meg már -1,9%-on van...

Na, talán ma AEO kilő (h…

#722310 Greeny

Na, talán ma AEO kilő (habár úgy tűnik hogy kis korrekció kezdődhetett tegnap),

Re: nincs cím

#722253 rbbj11 Előzmény: #722251

vmiert a beillesztésnél a tartalom elveszett, igy a hsz-k számok alapján mégis neked kell kikeresned, de a lényeg: VÉTEL ill. TARTÁS

Re: nincs cím

#722252 Bendeguz Előzmény: #722242

letörte a 200 napost, ha a 61,8% Fibo sem tartja meg, akkor ezen nincs mit nézni, ki kell várni még egy esést benne