Re: nincs cím 2015. március 4. 15:16 Bendeguz Előzmény: #722333 Ezt akkor most en koszonom szepen az erintetteknek, Koffein, Rbbj! A technikaja is eros, de ha ti nem vagytok, nem nezek ra :)