Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #722336

Porsche Thyssenkrupp és VW: jo cegek, de tulvettek sztem, és nagyon fontos, h. ciklikus rv-k, amik a ciklusuk vegen tartanak szerintem. Ha szertinted meg kitart az autoipar konjukra es a fogyasztäsi javak pozitiv ciklusa, akkor vehetöek.

Hella valoban szep, bär itt mär sztem ö is tulertekelt