Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #722336Porsche Thyssenkrupp és VW: jo cegek, de tulvettek sztem, és nagyon fontos, h. ciklikus rv-k, amik a ciklusuk vegen tartanak szerintem. Ha szertinted meg kitart az autoipar konjukra es a fogyasztäsi javak pozitiv ciklusa, akkor vehetöek.
Hella valoban szep, bär itt mär sztem ö is tulertekelt