Re: nincs cím 2015. március 3. 23:31 rbbj11 Előzmény: #722251 vmiert a beillesztésnél a tartalom elveszett, igy a hsz-k számok alapján mégis neked kell kikeresned, de a lényeg: VÉTEL ill. TARTÁS