Re: nincs cím
Greeny Előzmény: #722333Szép lesz ez. mondjuk közel 1 hónapja vok benne, és eddig nem nagyon mozgott :) most igen, és tetszik az irány.
BBRY-ről mi a vélemény? Ha már írtad ezt is korábban akkor sry (vmiért vonz a tel szektor, nokia, alcatel, apple)