Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Greeny Előzmény: #722333

Szép lesz ez. mondjuk közel 1 hónapja vok benne, és eddig nem nagyon mozgott :) most igen, és tetszik az irány.

BBRY-ről mi a vélemény? Ha már írtad ezt is korábban akkor sry (vmiért vonz a tel szektor, nokia, alcatel, apple)