en bekesen tartom, idönk van
megjätszotta vki dreamworks-öt? sztem igen könnyü trade volt TA és funda alapján is, mär nagyon szép hozamom van rajta 2 nap alatt! 20-rol 21,38 eleg kiräly
en bekesen tartom, idönk van
megjätszotta vki dreamworks-öt? sztem igen könnyü trade volt TA és funda alapján is, mär nagyon szép hozamom van rajta 2 nap alatt! 20-rol 21,38 eleg kiräly
Add mar el vegre, legalabb nullara visszajonnek a faktorral
Porsche Thyssenkrupp és VW: jo cegek, de tulvettek sztem, és nagyon fontos, h. ciklikus rv-k, amik a ciklusuk vegen tartanak szerintem. Ha szertinted meg kitart az autoipar konjukra es a fogyasztäsi javak pozitiv ciklusa, akkor vehetöek.
Hella valoban szep, bär itt mär sztem ö is tulertekelt
bbry-röl reg volt szo
en sävkereskedésra tartom jonak: csak nagyon olcson keveset venni belöle, sävtetön eladni. Sztem a ceg a vegnapjait eli, ezert max spekära jo
ha nem lenne negatív a hangulat, akkor menne jobban is. kérdés, hogy 16 magasságában bírja.e tartani magát.
Szerintem Rbbj-nek kell megköszönnünk, Ő az értelmi szerző. :)
Ezt akkor most en koszonom szepen az erintetteknek, Koffein, Rbbj! A technikaja is eros, de ha ti nem vagytok, nem nezek ra :)
A Hella meg közben már 50%-ot hozott volna, lassan eléri a 45 EUR-t...
a Grandvision viszont végre elérte a Beker áramat...
Porsche Thyssenkrupp és VW-vel szemezgetek, mi a véleményetek?
A Rank rogress pedig egész szépen kezd megindulni, remélem most már tényleg felmegy 8 zloty-ra ahogy számítottam, amikor megvettem...
Szép lesz ez. mondjuk közel 1 hónapja vok benne, és eddig nem nagyon mozgott :) most igen, és tetszik az irány.
BBRY-ről mi a vélemény? Ha már írtad ezt is korábban akkor sry (vmiért vonz a tel szektor, nokia, alcatel, apple)
Add mar el baxki Matgab! Vetess a stromanoddal, talan arra nem hat a faktor :)
nem értem ezt a kva seadrill-t.. Tegnap az olaj kemény pluszban volt és a drill felment 0,6%-ot.
Most meg -0,25-ben van az olaj, ez meg már -1,9%-on van...
friss és ropogós gyj
http://www.bloomberg.com/article/2015-03-04/aO8jPT_M9d6Y.html
Na, talán ma AEO kilő (habár úgy tűnik hogy kis korrekció kezdődhetett tegnap),
vmiert a beillesztésnél a tartalom elveszett, igy a hsz-k számok alapján mégis neked kell kikeresned, de a lényeg: VÉTEL ill. TARTÁS