Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #722242

az a baj, hogy nem átlátható történeti sorrendben a fórum felület :S Így sokszor kell ismételnem magam, vagy az olvasónak kell sokszor sokat visszalapoznia.

Most megtettem helyetted ;)

2751 2015.02.26 20:10 rbbj11 (Tisztelt Tag) Re: nincs cím

Címzett: @rbbj11

2724 2015.02.25 20:10 rbbj11 (Tisztelt Tag) Re: nincs cím

Címzett: @Bendeguz

2472 2015.02.11 22:34 rbbj11 (Tisztelt Tag) Re: nincs cím

Címzett: @Bendeguz