Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #722242az a baj, hogy nem átlátható történeti sorrendben a fórum felület :S Így sokszor kell ismételnem magam, vagy az olvasónak kell sokszor sokat visszalapoznia.
Most megtettem helyetted ;)
2751 2015.02.26 20:10 rbbj11 (Tisztelt Tag) Re: nincs cím
Címzett: @rbbj11
2724 2015.02.25 20:10 rbbj11 (Tisztelt Tag) Re: nincs cím
Címzett: @Bendeguz
2472 2015.02.11 22:34 rbbj11 (Tisztelt Tag) Re: nincs cím
Címzett: @Bendeguz