Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#721056 rbbj11 Előzmény: #721051

sztem tulértékelt, de ahogy lätom, a 200-220 szabäly még jätszhato näla

üsse kavics alapon vettem belöle :D Bakker, nagyon rég nem csinältam ennyire vak dolgot :D

Re: nincs cím

#721052 Bendeguz Előzmény: #721051

CGNX kijött az ékből felfele. Volt már erre példa, de ez most nem csak felszúrásnak néz ki.

Re: nincs cím

#720971 Bendeguz Előzmény: #720968

lemaradt az emelkedő csatorna kiemelése :) szóval az a nagy helyzet, hogy nem tudom mi lesz. egyrészt támasztja most a csatorna alja és a közelben az 50 napos meg a 23-as Fibo, de közben pedig az indikátorok eladásba billentek és a forgalom leesett. 1-2 nap esés jöhetne, vagy építhetne 1-2 hétig valami bullos alakzatot, aztán lesz csak érdemes beszállni.

Janicroft: vivendi nincs a stooq-on :(

marketwatch móricka ábrája alapján szép bullos, még 10-15% benne lehet. de ezt így hasból mondom, mert nem tudok rá vonalazni.

Re: nincs cím

#720970 Janicroft Előzmény: #720966

Légyszíves a Vivendi-t nézd majd meg. Én tavaly március óta benne vagyok, 19.81-en vettem, eddig fizetett 5%-ot, illetve kb. 7%-os nyerő van rajta, szóval nem szándékozom eladni de érdekelne hogy a hosszú távú csökkenő trendvonal az már megtört-e.

Köszi!

Re: nincs cím

#720968 rbbj11 Előzmény: #720966

ja, én is néztem, ugy látszik hozzám hasonloan többen összefosták magukat

őszintén szolva egy 60-as visszateszt is tul rizikos lenne már nekem

fslr chartod nekem nem tiszta: akkor milyen időtávon mit vársz tőle?

Re: nincs cím

#720962 rbbj11 Előzmény: #720957

csőd szélén van, vagy miért ilyen alacsony az árazása?

mondjuk hatalmas az adóssága

Re: nincs cím

#720959 rbbj11 Előzmény: #720952

egyre jobban tetszik ez, de fundásan 30-on lenne a helye

Tehát a piaci átlag mértékben túl van árazva

Re: nincs cím

#720958 Bendeguz Előzmény: #720956

SBUX nagyon meredeken emelkedik, árbocszalag célár 116. rbbj szabály a 100 érintése után? :)

Re: nincs cím

#720957 Koffein Előzmény: #720954

alulértékelt és ha megegyeznek, akkor kitudja meddig mehet. egy speki pozit lehet megér óriási kockázat mellett...