Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #721047Illumina-ról mi a véleményetek? Egy amcsi ismerősöm ott dolgozik 3 éve, azóta duplázott az árfolyam.
http://stooq.com/q/a/?s=ilmn.us
Elég bullos!
Illumina-ról mi a véleményetek? Egy amcsi ismerősöm ott dolgozik 3 éve, azóta duplázott az árfolyam.
http://stooq.com/q/a/?s=ilmn.us
Elég bullos!