Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #720965na szép, be is verted az árfolyamot :D
itt egy FSLR elemzésecske. bullos az összkép, de most esnie kéne:
https://longhuntercharts.wordpress.com/2015/02/19/first-solar-fslr/
mára ennyi elemzéshez volt kedvem, írjatok érdekeseket az usa piacról és akkor holnap is nekiülök :)