Re: nincs cím 2015. február 19. 21:36 Bendeguz Előzmény: #720953 nagyon ATH-n akar ma zárni, de a forgalom nem érte még el a napi átlagot. esett ez már 10%-ot nyitáskor, akkor ragadtam be 47-ről :)