Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #720953

nagyon ATH-n akar ma zárni, de a forgalom nem érte még el a napi átlagot. esett ez már 10%-ot nyitáskor, akkor ragadtam be 47-ről :)