Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #720966ja, én is néztem, ugy látszik hozzám hasonloan többen összefosták magukat
őszintén szolva egy 60-as visszateszt is tul rizikos lenne már nekem
fslr chartod nekem nem tiszta: akkor milyen időtávon mit vársz tőle?