Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #720966

ja, én is néztem, ugy látszik hozzám hasonloan többen összefosták magukat

őszintén szolva egy 60-as visszateszt is tul rizikos lenne már nekem

fslr chartod nekem nem tiszta: akkor milyen időtávon mit vársz tőle?