Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #720968

lemaradt az emelkedő csatorna kiemelése :) szóval az a nagy helyzet, hogy nem tudom mi lesz. egyrészt támasztja most a csatorna alja és a közelben az 50 napos meg a 23-as Fibo, de közben pedig az indikátorok eladásba billentek és a forgalom leesett. 1-2 nap esés jöhetne, vagy építhetne 1-2 hétig valami bullos alakzatot, aztán lesz csak érdemes beszállni.

Janicroft: vivendi nincs a stooq-on :(

marketwatch móricka ábrája alapján szép bullos, még 10-15% benne lehet. de ezt így hasból mondom, mert nem tudok rá vonalazni.