Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#720209 Bendeguz Előzmény: #720194

SeaDrill most teszteli a nagy csökkenő trendvonalat és az 50 napost 13.20 környékén. Drukkoljatok, hogy megtartsa, különben buktuk a nagy bizniszt.

matgab: családi ezüst, nagymama járókerete. melyik részvénynél is hallottam ezt a 6000 alatti értékek függvényében?

Re: nincs cím

#720208 matgab Előzmény: #720207

mondjuk ha visszaütik az olajat a mélybe, akkor legfeljebb betolom a családi ezüstöt is...

Re: nincs cím

#720207 Bendeguz Előzmény: #720206

Fú tényleg, mi van a MILF Ursival? Becsúszott végül Putyin alá? :D

Nem követem, azt se tudom hol fórumozik. Ha még...

Re: nincs cím

#720205 Bendeguz Előzmény: #720203

Szerintem is képtelenek volnának rá. Az összeesküvő szerint EMP bombákkal indítanák, aztán a beszivárgó szpecnaz száraz faxszal megkúr mindenkit, majd sötétben távoznak. Időkjelei, szabadonébredők és társai! Jó hogy nem kemtréles alakváltó gyíkembereket akarnak bevetni :D

Re: nincs cím

#720203 matgab Előzmény: #720197

ha az oroszok lebombáznák Szaudot az gyakorlatilag világháború lenne. Ezt a ruszkik nem tudják bevállalni, örülnek ha nagy ukrajnát destabilizálják és a Krímet megtartják. Nem érdeke a világháború csak az amcsiknak...

Re: nincs cím

#720202 matgab Előzmény: #720196

sztem már le van zsírozva, hogy megegyezést kommunikálnak... Világbéke lesz a jelszó.

Re: nincs cím

#720197 Bendeguz Előzmény: #720196

valamelyik összeesküvéses blogon olvastam ma, hogy az oroszok első lépése lesz lebombázni a szaúdi finomítókat és a norvég titkos fegyverraktárakat. szóval az olaj nem 20, hanem 200 dollár lesz és így oroszországnak lesz pénze háborúsdit játszani.

Re: nincs cím

#720196 Ddavid Előzmény: #720195

Elnézve a cikket ha holnap nem egyeznek meg és háború lesz Ukrajnában akkor lenyomják 20 dollárra. Ennyit a szabad piacról...

Re: nincs cím

#720195 matgab Előzmény: #720190

vettem még transoceant-t... Kva citi, ha ennyire biztos a 20 USD-s olajban, akkor shortolja kötelezően!

Re: nincs cím

#720194 Ddavid Előzmény: #720185

Neked mi az SDRL targeted?

RIG sem rossz és van tér felfelé ott elsődleges céláram 26$ .

Re: nincs cím

#720174 matgab Előzmény: #720133

Ha esnek az olajos cégek , akkor nem merek belevenni, mert mi van ha tovább fog esni.

Ha meg emelkednek, akkor azért nem merek belevenni, mert már kva drágák, túl vannak húzva és mindjárt esni fognak.

Eladni meg azért nem akarom őket, mert mi van , ha tévedek és mégis emelkedni fognak??

Re: nincs cím

#720167 rbbj11 Előzmény: #720133

hosszu chart alapjän inkäbb toväbbmegy, de elsöre lehet lefordul, es duplacsucs csapdäba esnek majd sokan

Re: nincs cím

#720133 Bendeguz Előzmény: #720098

Mondom en 42 ota, hogy 66 a celar :)

De a dupla csucs se kizarhato, lehet 59-en realizalok egszer es meglatom megy-e tovabb

Re: nincs cím

#720020 rbbj11 Előzmény: #719959

felcseréltem...nus-t vettem 52.63-on, seadrillt meg tartom.

Seadrill 12.9-röl van