Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #720133

Ha esnek az olajos cégek , akkor nem merek belevenni, mert mi van ha tovább fog esni.

Ha meg emelkednek, akkor azért nem merek belevenni, mert már kva drágák, túl vannak húzva és mindjárt esni fognak.

Eladni meg azért nem akarom őket, mert mi van , ha tévedek és mégis emelkedni fognak??