Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #720190

vettem még transoceant-t... Kva citi, ha ennyire biztos a 20 USD-s olajban, akkor shortolja kötelezően!