Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #720197

ha az oroszok lebombáznák Szaudot az gyakorlatilag világháború lenne. Ezt a ruszkik nem tudják bevállalni, örülnek ha nagy ukrajnát destabilizálják és a Krímet megtartják. Nem érdeke a világháború csak az amcsiknak...