Re: nincs cím
matgab Előzmény: #720197ha az oroszok lebombáznák Szaudot az gyakorlatilag világháború lenne. Ezt a ruszkik nem tudják bevállalni, örülnek ha nagy ukrajnát destabilizálják és a Krímet megtartják. Nem érdeke a világháború csak az amcsiknak...