Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #720203

Szerintem is képtelenek volnának rá. Az összeesküvő szerint EMP bombákkal indítanák, aztán a beszivárgó szpecnaz száraz faxszal megkúr mindenkit, majd sötétben távoznak. Időkjelei, szabadonébredők és társai! Jó hogy nem kemtréles alakváltó gyíkembereket akarnak bevetni :D