Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #720196

valamelyik összeesküvéses blogon olvastam ma, hogy az oroszok első lépése lesz lebombázni a szaúdi finomítókat és a norvég titkos fegyverraktárakat. szóval az olaj nem 20, hanem 200 dollár lesz és így oroszországnak lesz pénze háborúsdit játszani.