Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #720196valamelyik összeesküvéses blogon olvastam ma, hogy az oroszok első lépése lesz lebombázni a szaúdi finomítókat és a norvég titkos fegyverraktárakat. szóval az olaj nem 20, hanem 200 dollár lesz és így oroszországnak lesz pénze háborúsdit játszani.