Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: T-Mobile US

#711547 Fornit Előzmény: #708852

És most kibasztam

25,57-->23

Előző hétfőn még volt kötés 25,57 nél....

Re: nincs cím

#711281 rbbj11 Előzmény: #711275

Visszavontam ebben is a vetelem, mint sok mäs rv-ben is, mert mär nem hiszek benne, hogy itt veget ér a korrekció.

10-en viszont valóban várom vétellel

Re: nincs cím

#711227 Janicroft Előzmény: #711224

Sokan nem ezt várták, többek között én sem, tényleg kicsit értetlenül nézem hogy egyes papírjaim hír nélkül esnek 4-5%-ot 1-2 nap alatt..

Re: nincs cím

#711224 Fornit Előzmény: #711221

Hát nem az, épp most néztem körbe, elkeserítő.

És nincs semmi konkrét hír. Akkora baromságra meg, hogy a baba ipo jelenti a bull végét egyszerűen nem adhatják, hiába cikkezgettek erről. Ez már a 3. eső hét, ideje lenne megállnia. A tegnapi nap után, mint az év legnagyobb emelkedő napja fed hírrel karöltve, nem ezt vártam.

Re: nincs cím

#711221 Janicroft Előzmény: #711149

Ha alapvetően te is longban vagy érdekelt akkor a mai nap sem lesz a tiéd (a miénk). Elég rendesen esik ma is minden, nem akarnak észhez térni a piacok.

Re: nincs cím

#711159 rbbj11 Előzmény: #711158

bazz, tenyleg ekkora az osztalek :OOOOO miböl pepegtet, miközben full veszteseges???????

Re: nincs cím

#711158 Fornit Előzmény: #711157

Statisztikailag jó vétel volt eddig ezen a szinten, 2010 augusztusa óta csak leszúrogatott hetesen 18$ alá, a havi 16cent osztalék/rv meg pepegtető :)

Re: nincs cím

#711157 rbbj11 Előzmény: #711155

leszamitva a veszteseget erdekes ceg

en nem veszek belole, mert meg nött is a vesztesege utolso negyedevben

Re: nincs cím

#711156 rbbj11 Előzmény: #711144

pedig csökkenö trendet mutat a vesztesége negyedévenként, nem értem, miert büntetik ennyire...egyelöre figyelem. 6ert esetleg probalkoznek aljvadaszattal

Re: nincs cím

#711155 Fornit Előzmény: #711153

Én BBEP-t vettem az előbb 17,65-ért. (gondolom effölé ma már nem is megy akkor) Már egy ideje üldöztem felfelé, most vettem meg piacin, pár darabbal kevesebbet.

Másfél éve is volt egy jó beszállója, de akkor nem léptem meg. Gyorsan fordult akkor nagyon.

Re: nincs cím

#711153 rbbj11 Előzmény: #711150

zynga nekem ma nyilt, es mar tavozott is, profitvedo kiverte

AAPL, Daimler sztem igen jo papperok jelenleg, Vivendit nem mernem sokaig tartani

Re: nincs cím

#711150 Janicroft Előzmény: #711146

Persze hogy érdekel! Én ezek közül TMUS, YHOO, MCD -ben vagyok érdekelt, ezeken kívül fontosabb pozik: AAPL, DAIMLER, Vivendi.

Csak körülnéztem a száml…

#711149 Fornit

Csak körülnéztem a számlámon, és statisztikáztam is egy kicsit a számla értékének változásaival:

Úgy állok kb, mint December elején :S

2013.10.01 - 2014.03.20-->+25,58%

2013.10.08 - 2014.10.07-->+5,99% (1 év eredménye)

YTD: -6,74%

2014.03.20 - 2014.05.09--> -20,81%

2014.03.20 - 2014.10.07--> -16,9%

2014.06.06 - 2014.10.07--> -0,2%

2013.12.04 - 2014.10.07-->+1,75%

2014.09.18 - 2014.10.07--> -5,78%

Re: nincs cím

#711146 rbbj11 Előzmény: #711144

ha érdekel titeket, felsorolom jelnlegi legfontosabb pozijaimat:

DB, Gazprom, Zynga, Hess, deere, SCTY, Dreamworks, MCD, Coach, Danaher, BBBY, TMUS, Mosaic, Yahoo, TysonFoods, Staples

Re: nincs cím

#711144 Janicroft Előzmény: #703365

Hát nem. :D Most -12%-ban van, 8,09$ az ára.... Nem jön össze a fordulat a JCP-nek sajnos...

Re: nincs cím

#711134 rbbj11 Előzmény: #711128

én ezért írtam több helyen többször már: a nyerőkre érdemes profitvédőt tenni, mert akkor is megmarad a portfólió jelentős része, de jelentősen csökkenti ilyen esetekben az egyenleg esést. Én mindent, amibőlkistopolnak, már rakom is vissza TA alapján alacsonyabb szintre limit vételre.