Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #711275

Visszavontam ebben is a vetelem, mint sok mäs rv-ben is, mert mär nem hiszek benne, hogy itt veget ér a korrekció.

10-en viszont valóban várom vétellel