Re: nincs cím 2014. október 10. 17:45 rbbj11 Előzmény: #711275 Visszavontam ebben is a vetelem, mint sok mäs rv-ben is, mert mär nem hiszek benne, hogy itt veget ér a korrekció. 10-en viszont valóban várom vétellel