Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #711153

Én BBEP-t vettem az előbb 17,65-ért. (gondolom effölé ma már nem is megy akkor) Már egy ideje üldöztem felfelé, most vettem meg piacin, pár darabbal kevesebbet.

Másfél éve is volt egy jó beszállója, de akkor nem léptem meg. Gyorsan fordult akkor nagyon.