És most kibasztam
25,57-->23
Előző hétfőn még volt kötés 25,57 nél....
És most kibasztam
25,57-->23
Előző hétfőn még volt kötés 25,57 nél....
Kb még 2-3 nap és meg is veheted annyiért. Elég rendesen beadják most a papírokat.
Visszavontam ebben is a vetelem, mint sok mäs rv-ben is, mert mär nem hiszek benne, hogy itt veget ér a korrekció.
10-en viszont valóban várom vétellel
Sokan nem ezt várták, többek között én sem, tényleg kicsit értetlenül nézem hogy egyes papírjaim hír nélkül esnek 4-5%-ot 1-2 nap alatt..
Hát nem az, épp most néztem körbe, elkeserítő.
És nincs semmi konkrét hír. Akkora baromságra meg, hogy a baba ipo jelenti a bull végét egyszerűen nem adhatják, hiába cikkezgettek erről. Ez már a 3. eső hét, ideje lenne megállnia. A tegnapi nap után, mint az év legnagyobb emelkedő napja fed hírrel karöltve, nem ezt vártam.
Ha alapvetően te is longban vagy érdekelt akkor a mai nap sem lesz a tiéd (a miénk). Elég rendesen esik ma is minden, nem akarnak észhez térni a piacok.
bazz, tenyleg ekkora az osztalek :OOOOO miböl pepegtet, miközben full veszteseges???????
Statisztikailag jó vétel volt eddig ezen a szinten, 2010 augusztusa óta csak leszúrogatott hetesen 18$ alá, a havi 16cent osztalék/rv meg pepegtető :)
leszamitva a veszteseget erdekes ceg
en nem veszek belole, mert meg nött is a vesztesege utolso negyedevben
pedig csökkenö trendet mutat a vesztesége negyedévenként, nem értem, miert büntetik ennyire...egyelöre figyelem. 6ert esetleg probalkoznek aljvadaszattal
Én BBEP-t vettem az előbb 17,65-ért. (gondolom effölé ma már nem is megy akkor) Már egy ideje üldöztem felfelé, most vettem meg piacin, pár darabbal kevesebbet.
Másfél éve is volt egy jó beszállója, de akkor nem léptem meg. Gyorsan fordult akkor nagyon.
ha sok evre epitetted, akkor csak sok eves tavon erdemes vizsgalnod is, nem?
zynga nekem ma nyilt, es mar tavozott is, profitvedo kiverte
AAPL, Daimler sztem igen jo papperok jelenleg, Vivendit nem mernem sokaig tartani
Persze hogy érdekel! Én ezek közül TMUS, YHOO, MCD -ben vagyok érdekelt, ezeken kívül fontosabb pozik: AAPL, DAIMLER, Vivendi.
Csak körülnéztem a számlámon, és statisztikáztam is egy kicsit a számla értékének változásaival:
Úgy állok kb, mint December elején :S
2013.10.01 - 2014.03.20-->+25,58%
2013.10.08 - 2014.10.07-->+5,99% (1 év eredménye)
YTD: -6,74%
2014.03.20 - 2014.05.09--> -20,81%
2014.03.20 - 2014.10.07--> -16,9%
2014.06.06 - 2014.10.07--> -0,2%
2013.12.04 - 2014.10.07-->+1,75%
2014.09.18 - 2014.10.07--> -5,78%
ha érdekel titeket, felsorolom jelnlegi legfontosabb pozijaimat:
DB, Gazprom, Zynga, Hess, deere, SCTY, Dreamworks, MCD, Coach, Danaher, BBBY, TMUS, Mosaic, Yahoo, TysonFoods, Staples
Hát nem. :D Most -12%-ban van, 8,09$ az ára.... Nem jön össze a fordulat a JCP-nek sajnos...
én ezért írtam több helyen többször már: a nyerőkre érdemes profitvédőt tenni, mert akkor is megmarad a portfólió jelentős része, de jelentősen csökkenti ilyen esetekben az egyenleg esést. Én mindent, amibőlkistopolnak, már rakom is vissza TA alapján alacsonyabb szintre limit vételre.