Re: nincs cím 2014. október 8. 21:48 Fornit Előzmény: #711157 Statisztikailag jó vétel volt eddig ezen a szinten, 2010 augusztusa óta csak leszúrogatott hetesen 18$ alá, a havi 16cent osztalék/rv meg pepegtető :)