Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #711221Hát nem az, épp most néztem körbe, elkeserítő.
És nincs semmi konkrét hír. Akkora baromságra meg, hogy a baba ipo jelenti a bull végét egyszerűen nem adhatják, hiába cikkezgettek erről. Ez már a 3. eső hét, ideje lenne megállnia. A tegnapi nap után, mint az év legnagyobb emelkedő napja fed hírrel karöltve, nem ezt vártam.