Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #711059Az tényleg kemény.
Én ezeket a masszív minuszokat látva ma talán be sem merek lépni a számlámra.
Úgy érzem a take profittal vannak komoly gondjaim, ezek a heves visszaesések több hónapi eredményt erodálnak el 2 hét alatt.