Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #711059

Az tényleg kemény.

Én ezeket a masszív minuszokat látva ma talán be sem merek lépni a számlámra.

Úgy érzem a take profittal vannak komoly gondjaim, ezek a heves visszaesések több hónapi eredményt erodálnak el 2 hét alatt.