Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#705946 Bendeguz Előzmény: #705938

11 ezer db összesen? Ez mennyi is a 34 millióból? Szerintem csak a hétvégi tivornyára kellett a zseton. Vagy rosszul látom?

Re: nincs cím

#705938 Fornit Előzmény: #705922

Néhány bennfentes nem várt 55-ig:

Insider Trading Relationship Date Transaction Cost #Shares Value ($) #Shares Total SEC Form 4

BEDROSIAN ARTHUR P President and CEO Jun 16 Sale 46.96 5,000 234,800 649,851 Jun 18 05:31 PM

Taveira Paul Director Jun 16 Sale 46.94 1,000 46,940 15,625 Jun 18 05:33 PM

FARBER DAVID 10% Owner Jun 16 Sale 47.05 5,000 235,250 77,500 Jun 18 05:32 PM

Re: nincs cím

#705937 Fornit Előzmény: #705921

Nem igazán.. 97,02-n adtam el. SP-t elég alulteljesítette az utóbbi 1 hónapban.

Re: nincs cím

#705922 Bendeguz Előzmény: #705921

RTN-ben mintha egy zászló volna, és elég longos. nekem mozgalmasabb kellett. lehet LCI-t eladom 55-ön és veszek RTN-t :)

Re: nincs cím

#705918 Bendeguz Előzmény: #705916

34 millió db részvényből május végén 1 255 966 volt a short állomány, soha még ekkora!

Re: nincs cím

#705810 rbbj11 Előzmény: #705808

hát azzal nullában vagyok, ampe viszont bármikor mehet innen -20%-ba, nyilasi már nem valószínű, h. annyit esne

Re: nincs cím

#705809 NewYear2014 Előzmény: #705808

Amúgy mindenki remegve várja hogy a jeffrie mikor jön ki a célárral, hátha hasonló lesz a reakció mint a citynél. Után jöhetnek a sorsjegy tényei júliusban:-)

Re: nincs cím

#705807 rbbj11 Előzmény: #705805

Én ezt nem is tudtam....nem értettem sose igazán, miért tartod olyan nagy lehetőségnek a rv-t fundás szempontból?

De amit mondani akartam, h. a ker. stratégiámmal és elveimmel van ellentétben, ha veszteséges cégbe veszek bele pusztán TA alapon...így, hogy most ezeket írtad, még kevésbé szimpi, mert akkor ez egy sorsjegy, semmi több... :S

Re: nincs cím

#705805 NewYear2014 Előzmény: #705797

Nem értelek....mitől lenne nyereséges? Még nincs piacon terméke, csak kereskedelmi részhez közel. Ha minden jól megy csak 2015-től várható profit. Itt most azt lehet kockáztatni hogy a phase 3 bejön e az ampio-nál július elején vagy sem, ha bejön akkor 2-3 milliárdos része lehet 2015-2016-tól(felfutás függvény). Luoxis részük mely szintén idén érhet be 100-200 millió, optina és zertane egyenlőre sötét ló.

Re: nincs cím

#705797 rbbj11 Előzmény: #705796

AMPE már nagyon vonz, de nagyon félek tőle, full veszteséges cégbe vegyek bele a középtávú sávjának a magasabb részében?!

Re: nincs cím

#705796 rbbj11 Előzmény: #705795

LULU sztem jó bolt, benne vagyok már pár napja, sztem megy rést tölteni, innen még 10%

Re: nincs cím

#705795 rbbj11 Előzmény: #705713

talán vas végig tudom őket nézni, sajnos most még a saját számláim tutujgatására is alig van időm...némelyikbe napok óta nem léptem be :S

Re: nincs cím

#705779 Fornit Előzmény: #705713

Pepco chart alapján nekem veszélyes, priceline-t sem vennék, a többi kb mehet a fő trenddel.