Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

NewYear2014 Előzmény: #705808

Amúgy mindenki remegve várja hogy a jeffrie mikor jön ki a célárral, hátha hasonló lesz a reakció mint a citynél. Után jöhetnek a sorsjegy tényei júliusban:-)