Re: nincs cím
NewYear2014 Előzmény: #705808Amúgy mindenki remegve várja hogy a jeffrie mikor jön ki a célárral, hátha hasonló lesz a reakció mint a citynél. Után jöhetnek a sorsjegy tényei júliusban:-)
Amúgy mindenki remegve várja hogy a jeffrie mikor jön ki a célárral, hátha hasonló lesz a reakció mint a citynél. Után jöhetnek a sorsjegy tényei júliusban:-)