Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #705805Én ezt nem is tudtam....nem értettem sose igazán, miért tartod olyan nagy lehetőségnek a rv-t fundás szempontból?
De amit mondani akartam, h. a ker. stratégiámmal és elveimmel van ellentétben, ha veszteséges cégbe veszek bele pusztán TA alapon...így, hogy most ezeket írtad, még kevésbé szimpi, mert akkor ez egy sorsjegy, semmi több... :S