Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #705805

Én ezt nem is tudtam....nem értettem sose igazán, miért tartod olyan nagy lehetőségnek a rv-t fundás szempontból?

De amit mondani akartam, h. a ker. stratégiámmal és elveimmel van ellentétben, ha veszteséges cégbe veszek bele pusztán TA alapon...így, hogy most ezeket írtad, még kevésbé szimpi, mert akkor ez egy sorsjegy, semmi több... :S