Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #705796

AMPE már nagyon vonz, de nagyon félek tőle, full veszteséges cégbe vegyek bele a középtávú sávjának a magasabb részében?!