Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

NewYear2014 Előzmény: #705797

Nem értelek....mitől lenne nyereséges? Még nincs piacon terméke, csak kereskedelmi részhez közel. Ha minden jól megy csak 2015-től várható profit. Itt most azt lehet kockáztatni hogy a phase 3 bejön e az ampio-nál július elején vagy sem, ha bejön akkor 2-3 milliárdos része lehet 2015-2016-tól(felfutás függvény). Luoxis részük mely szintén idén érhet be 100-200 millió, optina és zertane egyenlőre sötét ló.