Re: nincs cím 2014. június 20. 23:10 Bendeguz Előzmény: #705921 RTN-ben mintha egy zászló volna, és elég longos. nekem mozgalmasabb kellett. lehet LCI-t eladom 55-ön és veszek RTN-t :)