Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #705921

RTN-ben mintha egy zászló volna, és elég longos. nekem mozgalmasabb kellett. lehet LCI-t eladom 55-ön és veszek RTN-t :)