Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#704602 JP Előzmény: #704586

Még mindig megbízhatóan működsz, jobban mint J. P. Morgan tőzsde-barométere.

Hogy csinálod? :-)

Re: nincs cím

#703701 matgab Előzmény: #703699

persze oszti előtt, hogy jövőre ne kelljen megint SZJA bevallást kitöltenem anyámnak...!

Re: nincs cím

#703696 matgab Előzmény: #703598

OTP nélkül maradtam, eladtam az utolsó darabokat is... Kicsi nyereség is szép.

Novemberi vétel volt, azóta volt már 20% minuszban is...

Na meglátjuk lesz-e +10% utána...

Re: nincs cím

#702236 matgab Előzmény: #702231

tartom a rohadt ÉMÁSZt is... Majd adóbevallást is be kell adnom anyám részére a hülye nyakamon maradt osztalék miatt...

Re: nincs cím

#702231 Fornit Előzmény: #696967

Émász?

Neked annyi ez a cég, mint Mike Tysonnak elvenni egy ovodás nyalókáját :)) Chartját elnézve bírta vagy 2 napig. :)