Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #703598

OTP nélkül maradtam, eladtam az utolsó darabokat is... Kicsi nyereség is szép.

Novemberi vétel volt, azóta volt már 20% minuszban is...

Na meglátjuk lesz-e +10% utána...