Re: nincs cím 2014. május 21. 15:00 matgab Előzmény: #703598 OTP nélkül maradtam, eladtam az utolsó darabokat is... Kicsi nyereség is szép. Novemberi vétel volt, azóta volt már 20% minuszban is... Na meglátjuk lesz-e +10% utána...