Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #709727

Nem értelek jó lovag...

Valamiért venni akartál, és ha az a valami nem változott, akkor mindegy, hogy most vetted, vagy 20 perccel ezelőtt. Vagy ha változott, akkor meg dobd el, amíg kicsi a vesztő.