Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #709554

f@sza...

Betettem ma egy jó nagy adag vételt a nyitó előtt a yahoo-ra. De aztán láttam a premarketen, hogy esik a részvény. Visszavontam a vételi megbízást, csak utána elfelejtettem a "Biztos benne" gombra rákattintani...

Szóval most ki vagyok tömve yahooval, jó drágán...