Re: nincs cím
matgab Előzmény: #709554f@sza...
Betettem ma egy jó nagy adag vételt a nyitó előtt a yahoo-ra. De aztán láttam a premarketen, hogy esik a részvény. Visszavontam a vételi megbízást, csak utána elfelejtettem a "Biztos benne" gombra rákattintani...
Szóval most ki vagyok tömve yahooval, jó drágán...