Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #709439

egy talán nem olyan nyilvánvaló ötlet:

Ruházati cégek vonatkozásában az iparági trendek globálisan nem olyan jók, mert egyre több márka verseng a piacon, viszont a mezőgazdasági termékek emelkedésével a ruhaipari alapanyag árak is jelentősen növekednek, a csúcstechnológiás műanyagok árai szintén növekednek.

Ezzel ellentétes hatása van az online kereskedés előretörésének, mely esetében ezek a cégek rendkívül sokat spórolnak a bér és bérleti díj költségeiken...

KBC hírek:

"Vételre ajánlja a Wrangler, vagy a Vans márkáról is híres VF Corp. (NYSE) részvényeit a korábbi tartás helyett a KeyBlanc elemzője, főként a cég hihető márkastratégiának és a Timberland brand sikeres megvásárlása miatt. 1 százalékos pluszban jár a részvény nyitás előtt."

"Az Inditex (Madrid) árfolyama közel 3 százalékos mínuszban van gyorsjelentése után, ugyanis a cég bruttó eredményhányada a legutóbbi negyedévben is csökkenést mutatott. Így a főbb eredménysorok vártnál jobb számai ellenére a befektetők adják a részvényeket."

"A vártnál nagyobb ütemben, közel 20 százalékkal bővült az H&M (Stockholm) legalább egy éve nyitva lévő üzleteinek forgalma augusztusban. A ruhaüzlet-lánc elsősorban az új kollekcióknak és a online eladások erősödésének köszönheti a remek eredményeket. A részvény 2,5 százalékkal drágul a hírekre."