Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703343 Aptiti Előzmény: #703342

Meglátjuk a jövő héten, hátha a forgalom is megpezsdülne.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703342 Hathor Előzmény: #703340

Örülj neki.

Én is örülök, hogy gyarapszik neked.. remélem longosoknak tovább gyarapszik.

Nekem nincs ha.

Budnak válaszoltam, hogy ha nem fordulunk le, akkor felfordulunk. Mondat folytatása.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703340 Aptiti Előzmény: #703336

Neked ott a ha, nekem meg a számlám gyarapszik :)

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703337 Hathor Előzmény: #703331

"de remélem lefordulunk..hétfőn mondjuk. "

Ha nem akkor felfordulunk és mulatunk!

Na én megyek, megy edzésre kell mennem 5re

Üdv,

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703336 Hathor Előzmény: #703330

Miért lennék mazochista?

Semmi okunk izgulni.

Ha tényleg elindul fel, akkor bőven kereshetünk..

Ha meg nem indul el és beesik nap végére jövőhétre, akkor is.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703332 BudFox Előzmény: #703329

csak azt tudnám elképzelni hogy jön valami felminősítés vagy valami ilyesmi hír..mert józan paraszti észre ezt most adni kellene.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703331 BudFox Előzmény: #703328

USA óriási forgalom volumennel esik per pillanat.

te érted hogy ilyen OTP jelentésre akkor miért kell most kitöretni ?

itt valami bűzlik....

de remélem lefordulunk..hétfőn mondjuk.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703328 Hathor Előzmény: #703325

Kedvedért még 18500ra is beálltam eladni ,-)

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703327 Aptiti Előzmény: #703326

szerintem jövő héten érik egy felminősítés

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703326 Aptiti Előzmény: #703325

tegnap ilyenkor nem hittem volna, hogy ma plusszosak leszünk.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703324 Hathor Előzmény: #703322

460ig is teljesültem.

Napvégére simán letekerhetik a tegnapi napos gyertya után.

Én örülök ha megy fel. Akkor jövőhéten fordítanom kell. Bárcsak indulna már.

Mai forgalom az emelkedésben 5.9MRD. Ez a kitörés?

Átlag alatti forgalom?

OTP-ben minek lehetne örülni a mai gyorsjelentésében?

Chart szerint ott a fordított fej-váll.

Na de a chart mindenki szerint semmit nem ér.

Mondjuk nekem ér.

Ezért ha jövőhétre lesz combos kitörés, örülünk.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703323 Aptiti Előzmény: #703322

múlt héten is ezt írtad...hogy majd kiderül :)

Aztán kinéztem és beborult :(

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703322 Frontin Előzmény: #703312

Még nem tört ki, majd ha 400-at áttöri és ott is marad, nem csak pár órára. Egyelőre bármi lehet még, 3. péntek lévén gondolom a végén felkötnek majd mindent amit lehet. A hétfő/kedd lesz majd nagyon érdekes, legkésőbb jövő hét közepére kiderül szerintem mi lesz az irány pár hétre.