Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
Hathor Előzmény: #703340Örülj neki.
Én is örülök, hogy gyarapszik neked.. remélem longosoknak tovább gyarapszik.
Nekem nincs ha.
Budnak válaszoltam, hogy ha nem fordulunk le, akkor felfordulunk. Mondat folytatása.