Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

Hathor Előzmény: #703340

Örülj neki.

Én is örülök, hogy gyarapszik neked.. remélem longosoknak tovább gyarapszik.

Nekem nincs ha.

Budnak válaszoltam, hogy ha nem fordulunk le, akkor felfordulunk. Mondat folytatása.