Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
BudFox Előzmény: #703328USA óriási forgalom volumennel esik per pillanat.
te érted hogy ilyen OTP jelentésre akkor miért kell most kitöretni ?
itt valami bűzlik....
de remélem lefordulunk..hétfőn mondjuk.