Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

Hathor Előzmény: #703322

460ig is teljesültem.

Napvégére simán letekerhetik a tegnapi napos gyertya után.

Én örülök ha megy fel. Akkor jövőhéten fordítanom kell. Bárcsak indulna már.

Mai forgalom az emelkedésben 5.9MRD. Ez a kitörés?

Átlag alatti forgalom?

OTP-ben minek lehetne örülni a mai gyorsjelentésében?

Chart szerint ott a fordított fej-váll.

Na de a chart mindenki szerint semmit nem ér.

Mondjuk nekem ér.

Ezért ha jövőhétre lesz combos kitörés, örülünk.