Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
Hathor Előzmény: #703322460ig is teljesültem.
Napvégére simán letekerhetik a tegnapi napos gyertya után.
Én örülök ha megy fel. Akkor jövőhéten fordítanom kell. Bárcsak indulna már.
Mai forgalom az emelkedésben 5.9MRD. Ez a kitörés?
Átlag alatti forgalom?
OTP-ben minek lehetne örülni a mai gyorsjelentésében?
Chart szerint ott a fordított fej-váll.
Na de a chart mindenki szerint semmit nem ér.
Mondjuk nekem ér.
Ezért ha jövőhétre lesz combos kitörés, örülünk.