Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

Frontin Előzmény: #703312

Még nem tört ki, majd ha 400-at áttöri és ott is marad, nem csak pár órára. Egyelőre bármi lehet még, 3. péntek lévén gondolom a végén felkötnek majd mindent amit lehet. A hétfő/kedd lesz majd nagyon érdekes, legkésőbb jövő hét közepére kiderül szerintem mi lesz az irány pár hétre.