Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság 2014. május 16. 16:31 Hathor Előzmény: #703330 Miért lennék mazochista? Semmi okunk izgulni. Ha tényleg elindul fel, akkor bőven kereshetünk.. Ha meg nem indul el és beesik nap végére jövőhétre, akkor is.