Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

Hathor Előzmény: #703330

Miért lennék mazochista?

Semmi okunk izgulni.

Ha tényleg elindul fel, akkor bőven kereshetünk..

Ha meg nem indul el és beesik nap végére jövőhétre, akkor is.