Meglátjuk a jövő héten, hátha a forgalom is megpezsdülne.
Meglátjuk a jövő héten, hátha a forgalom is megpezsdülne.
Örülj neki.
Én is örülök, hogy gyarapszik neked.. remélem longosoknak tovább gyarapszik.
Nekem nincs ha.
Budnak válaszoltam, hogy ha nem fordulunk le, akkor felfordulunk. Mondat folytatása.
Neked ott a ha, nekem meg a számlám gyarapszik :)
"de remélem lefordulunk..hétfőn mondjuk. "
Ha nem akkor felfordulunk és mulatunk!
Na én megyek, megy edzésre kell mennem 5re
Üdv,
Miért lennék mazochista?
Semmi okunk izgulni.
Ha tényleg elindul fel, akkor bőven kereshetünk..
Ha meg nem indul el és beesik nap végére jövőhétre, akkor is.
csak azt tudnám elképzelni hogy jön valami felminősítés vagy valami ilyesmi hír..mert józan paraszti észre ezt most adni kellene.
USA óriási forgalom volumennel esik per pillanat.
te érted hogy ilyen OTP jelentésre akkor miért kell most kitöretni ?
itt valami bűzlik....
de remélem lefordulunk..hétfőn mondjuk.
te mazohista vagy? :)
Kedvedért még 18500ra is beálltam eladni ,-)
szerintem jövő héten érik egy felminősítés
tegnap ilyenkor nem hittem volna, hogy ma plusszosak leszünk.
460ig is teljesültem.
Napvégére simán letekerhetik a tegnapi napos gyertya után.
Én örülök ha megy fel. Akkor jövőhéten fordítanom kell. Bárcsak indulna már.
Mai forgalom az emelkedésben 5.9MRD. Ez a kitörés?
Átlag alatti forgalom?
OTP-ben minek lehetne örülni a mai gyorsjelentésében?
Chart szerint ott a fordított fej-váll.
Na de a chart mindenki szerint semmit nem ér.
Mondjuk nekem ér.
Ezért ha jövőhétre lesz combos kitörés, örülünk.
múlt héten is ezt írtad...hogy majd kiderül :)
Aztán kinéztem és beborult :(
Még nem tört ki, majd ha 400-at áttöri és ott is marad, nem csak pár órára. Egyelőre bármi lehet még, 3. péntek lévén gondolom a végén felkötnek majd mindent amit lehet. A hétfő/kedd lesz majd nagyon érdekes, legkésőbb jövő hét közepére kiderül szerintem mi lesz az irány pár hétre.
Bux így áll még Markers szerint:
most tört ki a Bux. ...nem erre vártál?