Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX1412

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703176 Matahary Előzmény: #703173

Ja, ja, és divergál minden...

Szépen felhúzták dupla tetőre.

Ingyé van...

Ügyes tréd.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703174 Hathor Előzmény: #703173

Ezt a képemet mutattam:

meg erre. meg a többire, amit mondtam.

http://postimg.org/image/5p7nh5jnh/

ha menne fel jövőhéttől simán fordítható.

425-449 között nyitottam. 5-5pont a kötés, már most stopot tudok rá berakni.

Mi a gond?

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703173 Hathor Előzmény: #703165

Hol?

Nálam nem tört ki.

Követed a kint indexeket közben? Meghaladtuk előző tetőt szignifikánsan Buxban?

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703165 Aptiti Előzmény: #703161

Most adsz el amikor TA alapon kitört a Bux ?

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703161 Hathor Előzmény: #703159

na jönnek sorba az értesítések hogy viszik a kontijaimat :D

akkor már 449en is vagyunk.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703158 Hathor Előzmény: #703155

Na 430ról is csippentenek?

Onnan is viszik :D

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703155 Hathor Előzmény: #703152

Én most adtam rá 420fölött viszik :D

vigyék

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703152 BudFox Előzmény: #703139

OTP -ses bennfentesek tuti tudnak megint valamit előre...

másképp miért vették volna meg SC -szerűen 50 ponttal az előbb is ?

bolond ez a világ....

holnap meglátjuk az irányt énszerintem is...vagy még ma délután....

délután nem tudok viszont zárásig maradni...Stop berakva.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703149 Hathor Előzmény: #703146

Na még egy utolsó gondolatom:

Megnéztem havi chartot!!

http://postimg.org/image/3wohxzbyr/full/

Úgy beszűkült havi bollinger, mint egy szűzlány!

A szűzhártyát most ki fogjuk ütni az elkövetkezendő hónapokban szerintem. A lány meg lesz hágva, a bika ki lesz töretve a karámból, vagy földre döfik, de valami történni fog.

Havi MACD is full csúcsba szűkülve.

Hosszú havi szimmetrikus háromszögből lefele kaccsintott, de ez koránt sincs eldöntve. akár bolli aljról pattanhat is most. A dojik is mutatják.

Szóval tőkéket élesítsük az elkövetkezendő hetekre szerintem.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703146 Hathor Előzmény: #703141

Na úgy látom nem csak én elemeztem Buxot, pont Portfolio is el kezdett kecsgtetni BUXszal :D

uh.. ez jó nekünk?? :D

Vállalatok » Technikai elemzés

Nagyot szólhat a BUX

2014. május 15. 12:15

Csütörtökön a Budapesti Értéktőzsdén néztünk körbe azt követően, hogy a CIG Pannónia és a Rába is ma tette közzé negyedéves számait. A két társaság grafikonja kevés izgalmat rejtett, a BUX chartja viszont annál izgalmasabb volt.

Lakást vagy házat venne? Az Otthontérképen több tízezer ajánlat között válogathat szerte az országban. (x)

hirdetés

A BUX index jól teljesít az elmúlt hetekben-hónapokban, ennek köszönhetően az index értéke a 16 000 pontos szintről egészen a 18 300 pontos szintig erősödött. A grafikonon pedig megjelent egy emelkedő háromszög alakzat, ami az erősödés folytatódását vetíti előre. Az emelkedés irányába mutat az is, hogy az MACD indikátor vételi jelzést adott már korábban. Ehhez első körben a 18 300 forintos ellenállási szint áttörésére volna szükség, ami korábban már többször gátat szabott az erősödésnek, ráadásul itt húzódik a 200 napos mozgóátlag is. Amennyiben sikerül kitörnie az index értékének az alakzatból számolt célár szerint akár 20 500 pontig is erősödhet.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703141 Hathor Előzmény: #703139

Investingen elemzem rövidebb Bux hati chartot.

Nem látom át, hogy lejött 5hillám feketével és fel A_B_C ment és egy újabb hullám isndul most le, vagy elindult egy új hullám fel, és 5ös még hátra van..

http://postimg.org/image/5p7nh5jnh/

Szóval ez is necces..

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703139 Hathor Előzmény: #703137

OTPben nem világos minek tiplizett le az egész vezérkar, ha marha okés minden.

OTP saját részvény állománya valami 1.36%.

A piac majd megmutatja mit akar. Pár nap szerintem. Holnap elindulhat az irány, hétfő kedd megerősítéssel.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703138 Hathor Előzmény: #703136

Konklúzió?

Várd meg Hathor OTP gyorsjelentést, annak hatását!

Várd meg BUX letörést/kitörést forgalommal!

Jó! Kösz a tanácsot! ,-)

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703137 BudFox Előzmény: #703133

én is így érzem valahogy....nemsokára eldől szerintem az irány.

amit én látok még :

- holnap OTP jelentés ? sokan nagyon rossza adatokra számítanak emiatt mehetünk lefele.

- USA magasan van még, holnap péntek, el fogják adni akik longban vannak. mehetünk lefele.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703133 Hathor Előzmény: #703130

Pont megírtam OTPben, hogy full pengeélen a dolog most. de most tényleg.

Naposon ott a nagy fülescsésze: Remek kép, de háttérben indikátorok magasan vannak a további nagy menethez fel.

http://postimg.org/image/5dl579wvx/

Nyugaton tetőkön Dojik.

USA már lefordult belőle.. ezt mutattam két napja, hogy várhatóan lejön, azóta jön le usa.

BUX óráson kettős topnál:

http://postimg.org/image/9ef84j4ud/full/

Holnap gyorsjelentés otpnél.

Ami egy fordított fej-váll lehetőség előtt van:

http://postimg.org/image/fgq2mnr3r/

Mellé hatink tök fos.

Forgalom zéró

Én most mindkét irányba látok lehetőséget 50-50%ban, de szívem felfele húz.

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

#703130 BudFox Előzmény: #703106

hát jó adatok jönnek most valóban a magyar gazdasággal kapcsolatban....

a tőzsdén meg is látszott mikor most feljöttünk 16.300 ról 18.450 -ig.

az nem elég most ?

USA meg mindenkori csúcson van, most készül nyáron egy kiadós nagyobb esésre szerintem...mi már azért nem tudunk tovább emelkedni...

(aztán lehet hogy lesz nálunk is rally mindjárt. )

én csak a régi, rossz he…

#703112 Euroman

én csak a régi, rossz helyen nyitott longjaimat szeretném végre veszteség nélkül lezárni....a többit nem kommentálnám, mert 1 szalonképes szóval nem tudnám illetni....