Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
Hathor Előzmény: #703133Ezen felül mi van, ha leveszem a napos képről a fülescsészét?
http://postimg.org/image/jmr97r22v/
Egy általam kifejlesztett BATMAN! :D
Na és ha Batman beijeszt??
Szopás!
Ezen felül mi van, ha leveszem a napos képről a fülescsészét?
http://postimg.org/image/jmr97r22v/
Egy általam kifejlesztett BATMAN! :D
Na és ha Batman beijeszt??
Szopás!