Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

BudFox Előzmény: #703139

OTP -ses bennfentesek tuti tudnak megint valamit előre...

másképp miért vették volna meg SC -szerűen 50 ponttal az előbb is ?

bolond ez a világ....

holnap meglátjuk az irányt énszerintem is...vagy még ma délután....

délután nem tudok viszont zárásig maradni...Stop berakva.