Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
BudFox Előzmény: #703139OTP -ses bennfentesek tuti tudnak megint valamit előre...
másképp miért vették volna meg SC -szerűen 50 ponttal az előbb is ?
bolond ez a világ....
holnap meglátjuk az irányt énszerintem is...vagy még ma délután....
délután nem tudok viszont zárásig maradni...Stop berakva.