Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

BudFox Előzmény: #703106

hát jó adatok jönnek most valóban a magyar gazdasággal kapcsolatban....

a tőzsdén meg is látszott mikor most feljöttünk 16.300 ról 18.450 -ig.

az nem elég most ?

USA meg mindenkori csúcson van, most készül nyáron egy kiadós nagyobb esésre szerintem...mi már azért nem tudunk tovább emelkedni...

(aztán lehet hogy lesz nálunk is rally mindjárt. )