Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
BudFox Előzmény: #703106hát jó adatok jönnek most valóban a magyar gazdasággal kapcsolatban....
a tőzsdén meg is látszott mikor most feljöttünk 16.300 ról 18.450 -ig.
az nem elég most ?
USA meg mindenkori csúcson van, most készül nyáron egy kiadós nagyobb esésre szerintem...mi már azért nem tudunk tovább emelkedni...
(aztán lehet hogy lesz nálunk is rally mindjárt. )